Jakie mamy doświadczenie w pisaniu prac?

Ciężko może w to uwierzyć, ale w ciągu ostatnich dziesięciu lat wykonaliśmy powyżej 40 tys. zamówień. Chyba ten wskaźnik jest dowodem obecności doświadczenia w pisaniu prac. To się wydaje ciężkim, ale nasze redaktory kochają to, czym się zajmują i to, w czym się czują najlepiej. Mamy specjalistów z szerokim poznaniem tematu i wysokim poziomem doświadczenia. Może Państwo nam zaufać.

Jak mogę złożyć zamówienie?

Można złożyć zamówienie w kilka sposobów:

  • za pomocą poczty elektronicznej (fiksowane komunikowanie z pracownikiem naszego serwisu);
  • za pomocą formy w rozdziale złożenia zamówienia;
  • przy odpowiedzi na wysłaną do Państwa ofertę.
    Po przyjęciu zamówienia skontaktujemy z Państwem w ciągu 24 godzin dla potwierdzenia zamówienia oraz omówienia szczegółów i zaczniemy realizacje nadania usługi.
    Złożenie zamówienia oznacza, iż Państwo akceptuje umowy korzystania z usług naszego serwisu i politykę ochrony danych osobowych.

Jak mogę zapłacić za usługę?

Po przyjęciu redaktorem zamówienia wysyłamy do Państwa informacje o wysokości pierwszej raty oraz instrukcje o procedurze jej zapłaty.
Po otrzymaniu potwierdzenia zapłaty zaczynamy realizację Państwa zamówienia. Dalsze płatności będą realizowane przelewem na konto bankowe naszej firmy. W przyszłości dla tej procedury można będzie wykorzystać aplikacje PayPal.

Jakie zniżki mogę otrzymać?

Przy korzystaniu z naszych usług może Państwo otrzymać obniżkę o 16% od zamówienia. Jednak cena zależy od objętości materiałów. Więcej informacje znajduje się w rozdziale „Rabaty i Bonusy”. Na naszej stronie automatycznie wylicza się podana obniżka. Nie ma potrzeby odtwarzania kalkulatora.

Jaką mam gwarancję, iż praca nie będzie plagiatem?

Nasza firma istnieje już od mnóstwa lat. Staramy się, żeby odbiorca naszych usług czuł się bezpiecznie i przekazywał swoje pieniędzy, kiedy na pewno nam zaufa. Dlatego najpierw przygotowujemy przykładową część pracy, która potwierdza, że jesteśmy na 100% odpowiedzialni, a materiał będzie wypełniony na najwyższym poziomie. Oprócz tego opłaty są prowadzone przez raty, co znacznie zmniejsza ryzyko potencjalnych strat. Nasza firma jest całkowicie uzasadniona prawnie. Zgodnie z prawem klient prowadza wpłatę za nadanie pewnej usługi. Przed pierwszą ratą podpisywana jest umowa cywilnie prawna. Więc w przypadku niewykonania obowiązków jedną ze stron należy się zw